Jak si v dnešní době rychle a bezpečně nakoupit oblíbené potraviny

Datum článku: 28. března, 2020 | Témata: , , ,

V současnosti se řeší různá omezení a nařízení z důvodu koronaviru. S tím souvisí také uzavření některých obchodů vyjma prodejen potravin, drogerie a lékáren. Na druhou stranu mohou být i tací lidé, kteří nechtějí chodit ani do těch potravin, drogerií nebo lékáren. At už pro to mají jakékoli důvody, jaké potom tito lidé mají možnosti?

Mohou si vybrat z následujících možností

V Brně a okolí funguje například Tesco a jeho e-shop, který vám umí dodat váš nákup až domů. Nevýhodou je v současné době dodací lhůta. Když si objednáte, tak se vám u vás nákup objeví za asi 3 dny, možná i více dní.

Potom tady funguje Rohlik, který má přehlednou aplikaci, přes kterou si rychle naklikáte svůj nákup. Opět nevýhodou je v současnosti delší lhůta dovážky a může se vám stát, že některé položky budou mít vyprodané.

Další možností je pak zcela nová služba, která se jmenuje NAKUPTEMI. Tady je výhodou, že váš oblíbený a zavedený obchod přijde až k vám domů. Jednoduše si na webové stránce www.nakuptemi.cz zvolíte svůj oblíbený obchod jako je například Lidl, Kaufland, Dobrej Špajz, Globus, Tesco, Billa, Albert, DM drogerie, Ocean48 a Gran Moravia a zadáte si tam svůj nákupní seznam, který jim odešlete. Standardně do 3 hodin, včetně víkendů, máte váš nákup doma. 

Takže pokud patříte k lidem, kteří nechtějí z důvodu koronaviru vycházet ani do obchodu s potravinami anebo pokud jste se nedávno vrátili ze zahraničí a museli jste do karantény anebo naopak jste tak časově a pracovně vytížení, že nemáte už náladu chodit si sami nakupovat své oblíbené potraviny, nezoufejte a využijte některou z uvedených možností. 🙂